Rzeźba nagrobna realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wybranymi realizacjami

Niesamowite wrażenie sprawia połączenie nagrobka z rzeźbą. Spod naszego dłuta wychodzą niepowtarzalne prace, które są rękodziełem artysty – rzeźbiarza.

Najczęściej wykorzystywanym materiałem jest granit, marmur i piaskowiec. Kamień należy do najstarszych surowców rzeźbiarskich – jest tworzywem szlachetnym i wdzięcznym, choć zarazem bardzo wymagającym, szczególnie w obróbce. Rzeźbienie w kamieniu wymaga czasu oraz ogromnych umiejętności, dlatego nadanie specyficznych kształtów kamieniom naturalnym jest niezwykle czasochłonne. Nagrobek powinien stanowić połączenie piękna, funkcjonalności i ponadczasowej formy. Pomagamy Państwu to osiągnąć.

Rzeźba nagrobna projektowanie i produkcja

Rzeźba nagrobna to prawdziwe dzieło sztuki, które w połączeniu z nagrobkiem tworzy niesamowite wrażenie i nadaje mu pięknego i indywidualnego charakteru. Nasza firma współpracuje z profesjonalnym artystą- rzeźbiarzem, który tworzy rękodzieła najwyższej jakości. Wychodzimy naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, tworzymy rzeźby nagrobne zarówno o standardowych, jak i o niepowtarzalnych formach. Korzystamy z najtrwalszych materiałów, nowoczesnych sprzętów i technologii.  Najczęściej wykorzystywanym materiałem w tworzeniu rzeźb nagrobnych w naszej firmie jest granit, marmur i piaskowiec. Kamień jest najstarszym surowcem rzeźbiarskim. Jest tworzywem szlachetnym, wdzięcznym, ale również wymagającym i dość trudnym w obróbce. Rzeźbienie w kamieniu oraz nadanie mu kształtów wymaga ogromnych umiejętności artystycznych, poczucia estetyki, talentu i czasu. Tym wszystkim kieruje się nasz rzeźbiarz, który wkłada całe serce w swoją pracę nad rzeźbami nagrobnymi. 

Tworząc w kamieniu, chcemy pomóc Państwu stworzyć miejsce pamięci o niepowtarzalnym, indywidualnym charakterze, dlatego nasza specjalizacja to ekskluzywne pomniki. Z kamienia wydobywamy wszystko, co najpiękniejsze, by każdy Klient, który złoży u nas zamówienie, był usatysfakcjonowany. Wszystkie prace (rzeźby i płaskorzeźby) wykonujemy na Państwa indywidualne zlecenie z uwzględnieniem wszelkich uwag i propozycji. Oprócz rzeźb nagrobnych w naszej ofercie znajdą Państwo również wysokiej jakości, estetyczne nagrobki z kamienia, a także projekty 3D nagrobków na zamówienie. Projektujemy, produkujemy i montujemy je, kładąc akcent na jakość wykonania i indywidualne formy. Wszelka obróbka odbywa się na maszynach najnowszej generacji. Pragniemy, aby nasze rzeźby nagrobne i inne prace kamieniarskie trwały jak najdłużej oraz pomagały przetrwać pamięci o najbliższych zmarłych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.   

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.