Ekskluzywne nagrobki i pomniki

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wybranymi realizacjami

Szukasz firmy zajmującej się produkcją ekskluzywnych pomników najwyższej jakości? Jesteś w dobrym miejscu! Jesteśmy firmą, która od 1969 roku zajmuje się obróbką kamienia. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu ekskluzywnych pomników, które mają za zadanie upamiętnić miejsce spoczynku  zmarłych. Wykonując je, kierujemy się najwyższą jakością wykonania, indywidualizmem formy oraz wysoką jakością materiałów. 

Pomniki na indywidualne zamówienie

Sięgamy po kamień, który jest symbolem materii długotrwałej i niezniszczalnej. Chcemy, aby miejsca spoczynku bliskich zmarłych naszych klientów były wyjątkowe, ekskluzywne, oryginalne i wykonane z najwyższą starannością, szacunkiem i godnością. Stawiamy na estetykę i indywidualny charakter każdego pomnika, wykonujemy ekskluzywne nagrobki. Staramy się powiązać historię zmarłej osoby z pomnikiem, chcemy, by właśnie w nim znalazła ona swoje odzwierciedlenie. Specjalizujemy się w produkcji pomników z granitu. Jest to z najczęściej wykorzystywany materiał w tworzeniu nagrobków. Jest przede wszystkim niezwykle wytrzymały, odporny na upływ czasu, wszelkie uszkodzenia, zarysowania, niską temperaturę i innego rodzaju niekorzystne czynniki zewnętrzne. Nie chcemy, aby pomniki wyglądały sztucznie i banalnie, dlatego nie stosujemy niepotrzebnych efektów i zdobień. Dla nas najważniejszy jest klient, jego wrażliwość i żal po stracie bliskiej osoby, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby usługi, które świadczymy były najwyższej jakości. Zawsze jesteśmy obecni podczas wyboru surowców. Do obróbki wykorzystujemy najwyższej jakości maszyny najnowszej generacji. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomniki, które tworzymy istniały jak najdłużej i pomagały przetrwać pamięci o najbliższych. Zainteresowany? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.