Granit Petkowicz logo

Ekskluzywne nagrobki w Lublinie

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wybranymi realizacjami

Kamieniarstwo artystyczne Granit Petkowicz

Śmierć bliskiej osoby bez względu na to, czy przychodzi niespodziewanie, czy też jest wynikiem wieloletniej choroby, zawsze niesie ze sobą smutek, żal i nieopisane cierpienie. Jedyne, co możemy zrobić dla zmarłego to zapewnienie mu estetycznego i trwałego nagrobka oraz godnego pochówku. Warto postawić na nagrobki artystyczne, które mogą być wykonane na życzenie zamawiającego (zgodnie z przedstawionym przez niego projektem) lub zaprojektowane przez profesjonalnego projektanta. W ten sposób możemy godnie upamiętnić osobę, która odeszła. 

Szukasz wysokiej jakości nagrobków artystycznych? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować! Jesteśmy firmą, która zajmuje się obróbką kamienia aż od 1969 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu niekonwencjonalnych, artystycznych nagrobków o indywidualnej i niebanalnej formie. Dodatkowo oferujemy usługi projektowania i montażu nagrobka. Nagrobki artystyczne, które wykonujemy cechują się wysoką jakością wykorzystanych materiałów – stawiamy na kamień, który symbolizuje trwałość i długowieczność, a także kunsztem artystycznym wykonującego go artysty. Naszym priorytetem jest zapewnienie miejscu spoczynku wyjątkowego, przepełnionego godnością i indywidualnego charakteru. Łączymy ze sobą różne materiały, ozdobne elementy i nowoczesne rozwiązania. Możemy frezować, a także tworzyć artystyczne mozaiki z wykorzystaniem elementów o strukturze z połyskiem. Nie stosujemy uproszczonych form, zdobień i sztucznych dodatków. Nagrobki obrabiamy, stosując maszyny najnowszej generacji, zaś ostatnie słowo należy zawsze do rąk profesjonalnego mistrza. Zapraszamy do kontaktu i  składania zamówień na artystyczne nagrobki. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.